En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 19 Ekim 2012
Dosya Boyutu: 839 MB
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

2013 senesi gelmeden 2013 model oyunlar duyurulmaya başladı. Bizimde severek denediğimiz android oyunlarından size tanıtacağımız oyun, Real Football 2013 Futbol Oyunu.

Hemen belirtelim Real Football 2013 Futbol Oyunu, oldukça kaliteli ve ücretsiz.

RF2013 futbol oyunu için, normalden biraz daha iyi bir android cihaza sahip olmanız gerekmekte. 1. neden oyunun tam 839 MB gibi android platformu için devasa büyüklükte olması. İkinci neden ise oyunun grafiklerinin oldukça iyi olması dolayısı ile mali400 gibi bir ekran kartı gereksinimi ortaya çıkmakta. Android versiyounu olarak ise 2.3 ve üzeri oyunu çalıştırmak için yeterli.

Gameloft isimli yapımcıya ait oyun sponsor reklamlar ile finanse edilerek ücretsiz sunuluyor.  Real Football 2013 Futbol Oyunununda 700 den fazla değişik hareket stili bulunmakta. Kendi futbol takımınızı kurararak rekabete başlayabileceğiniz oyunda, dünya takımları ile de top koştruabilirsiniz.

Bizim de gördüğümüz kadarı ile etkileyici grafiklere sahip olan oyun, övgüyü hak ediyor. Futbol meraklılarına duyurulur.

Real Football 2013 Futbol Oyunu İndir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Avert! v1.2 başlıklı makalemizde android motor oyunları indir, Avert! v1.2 ve bonus. hakkında bilgiler verilmektedir.Yorum Yapmak Kapalı.

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri