En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 29 Mayıs 2012
Dosya Boyutu:
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu vakit köybetemden başlayın.

Hiç Android cihazlar yayımlanan en zengin yarış simülasyonu yaşayın – ve iyi bölümü şu anda başlamak için bir şey maliyet birşey değil!
ÜCRETSİZ oyun indirin ve büyük ve büyüleyici Kariyer moduna ilk adımları atıyoruz.GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu  Sürüş testleri Pass ve oyun içi krediler ve XP ile daha fazla araba ve olayları çözmek gibi ilerlemeye yarış kazanmak. GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu sizi bekliyor.

GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu sizi bekliyor bu mükemmel yarışa başlayı.

GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu Özellikleri
Hatta • 26 üreticileri ve çizgi Ferrari modelleri Nissan GT-R, Audi R8, top dahil olmak üzere 111 lisanslı araba satın sürücü ve yükseltme ve Ford Model T.
• Android cihazlarda en gerçekçi sürüş simülasyonu için her bir araç için özellikle yeni ve ayrıntılı fizik motoru. Yarış Master becerileri ve performansı maksimuma çıkarmak için sadece sağ araç ayarlayabilirsiniz.
• Resmi Mazda Raceway Laguna Seca kent parçaları, hız yüzük ve ralli parça parça bir çok çeşitli.
• Çok büyük ve büyüleyici bir kariyer modu: lisans testleri geçmek ve giderek prestijli yarışmalarda kazanmak için girin.
• 6 oyuncu için yerel ve online multiplayer ile dünyanın her yerinden sürücüleri karşı oyna. Motor Academy leaderboards: GT Racing üst ulaşın.

Not: Sürüm 1.2.4. “Açılışta Otomatik Başlat” adı verilen yeni bir izin gerektirir. Bu izin, bildirim üzerinden oyun hakkında bazı bilgiler göndermek için kullanılır. Bu açılış, oyunu başlatmak yapmama olacaktır. Bildirimleri almak seçeneği oyunun seçeneklerden kapatılabilir.

GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu Tamamen ÜCRETSİZDİR. Tek yapmanız gereken GT Racing: Motor Academy Free Android Oyununu indirmek.

 

İNDİRMEK İÇİN:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftGTFM&feature=apps_topselling_free

GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu İçinden Resimler:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GT Racing: Motor Academy Free Android Oyunu İçinden Video:

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=2Z9OPICdgoA]

Bir önceki yazımız olan Racing Live Android Oyunu başlıklı makalemizde Amp, android ve android oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.


  1. coskun diyor ki:

    güzel oyun

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri