En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 18 Ekim 2012
Dosya Boyutu: 12 MB
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

İşte son dönemdeki en ünlü kedi Tom. Hemde kedimiz konuşuyor.  Çok sevilen Talking Cat Tom uygulamasının 2. versiyonu da çok popüler oldu.

İnternette android uygulaması denilince ilk akla gelen, eğlenceli uygulamaların başında, Talking Cat 2 – Konuşan Kedi Tom 2 android uygulaması geliyor.,

Bu yeni versiyonda da ilk yüklemenin ardından, eğer cihazınızın ekran kartı ise size ekran kartınıza uygun daha detaylı bir sürüm indirebileceğinizi belirtiyor. Tamam der iseniz 13 Mb civarı daha dosya indirmeniz gerekiyor ve karşılığında daha detaylı bir grafik kalitesi sizi karşılıyor.

Kedimizin en iyi yaptığı iş yine aynı, sizi dinliyor ve kendi komik sesi ile söylediklerinizi tekrar ediyor. Özellikle çocukların çok hoşlandığı bu özelliği, bir arkadaşınızı şaka yapmak içinde kullanabilir ve eğlenebilirsiniz. Konuşan kedi Tom’un sesinden söylediklerinizi sosyal medyada da paylaşarak, arkadaşlarınız ile aranızdaki mesafelere aldırmadan eğlenebilirsiniz.

Aynı zamanda sevimli kedimizi, isterseniz okşayın ve size sevgisini her kedi gibi mırıldayarakgöstersin, isterseniz biraz sert davranın bayılsın.

Talking Cat 2 – Konuşan Kedi Tom 2 Android uygulamasında kedimiz gerçek dünyada olmasa da oldukça eğlenceli bir kedi.

Talking Cat 2 – Konuşan Kedi Tom 2 Android uygulamasının 2.04 versiyonu ile yeni gelen özellikler, Futbolcu kıyafetleri ve gözlük gibi eşyaları giydirebilme. Ayrıca, polis, korsan, kovboy gibi farklı kılıklara geçebilme buluyor.

Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması İndir

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Puzzle Oyunu başlıklı makalemizde android puzzle, android puzzle indir ve doodle jump indir android hakkında bilgiler verilmektedir.


  1. benasan diyor ki:

    cokguzel

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri