En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 19 Ekim 2012
Dosya Boyutu:
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

Çocuğu olan yetişkinler için, eğitici ve eğlenceli bir uygulama taıtacağız. Okul öncesi ve ilkokul aşamalarında çocuğunuz için sıkça boyama kitapları satın almanız gerekmekte. Böylece çocuğunuz hem eğlenebilir, hem de becerilerini geliştirebilir. 3 ile 9 yaş arası çocuklar için üretilmiş olan uygulama , çocuğunuz için boyama uygulaması.

Çocuklar için Boyama Uygulaması ile, tablet yada telefonunuz ile çocuğunuzun eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Beyaz arka plana  sahip, basit çizimler karşınıza çıkıyor. Çocukların hiç yabancılık çekmeden kitap boyadıkları sayfaların benzerleri olduğu için, çocuklar kolayca adapte olabilir.  Hayvanlar, meslekler ve manzaralar olarak toplam 50 değişik çizim uygulaması Çocuklar için Boyama Uygulaması içerisinde mevcut. Uygulama İngilizce olarak, çocuğunuzu da ayrıca yönlendirmekte ve boyanmamış yerler hakkında uyarı vermekte.

Birebir boyama kitabı olarak hazırlanmış uygulamada, silgi boya kalemleri gibi simgeler de mevcut.

Uygulamanın tek dez avantajı ise ücretli olması. Fakat ücreti de 0.99$ gibi komik bir rakam.

Çocuğunuza bir boya kitabı almak yerine bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Çocuklar için Boyama Uygulaması sayfasına gitmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Konuşan Robot Android Uygulaması başlıklı makalemizde Android eğlence, android oyunları ve Elde hakkında bilgiler verilmektedir.Yorum Yapmak Kapalı.

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri