En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 28 Eylül 2012
Dosya Boyutu: 34 Mb
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

Angry Birds, oyununun yapımcısı Rovio ‘dan tüm oyunseverlere iyi haberler var.

Ünlü oyun Angry Birds, tüm dünyada çılgınlık seviyesinde oynanmaya başlanmış , hatta sinema filminin çekilmesine kadar popüler olmuştu. (henüz film çekim aşamasında) Yapımcı firma Rovio, Bad Piggies adlı yeni oyununu duyurdu.

Angry birds severlerin hatırlayacağı, Bad Piggies ,Yeşil domuz karakteri, kuşlarımızın düşmanı idi.

Yeni oyun Bad Piggies de ise kuşlar yerine, yeşil domuzlar ile oyun oynuyorsunuz. Rovio firması, bugüne kadar hit olan angry birds ve Amazing Alex oyunlarını harmanlamış ve yeni bir ürün çıkarmış diyebiliriz.

Bad Piggies, Angry birds de olduğu gibi havadan değil, yerden vurulması gereken hedefler mevcut. Ve sadece nişan alıp vurmak yeterli değil, Amazing Alex’de olduğu gibi bazı bulmacaları çözmek yada, mantık kullanarak ulaşmanız gereken sonuçlar var.

Bad Piggies android oyununda, roketden tekerlekli araçlara kadar imal edebilmeniz için size 30 a yakın değişik malzeme veriliyor.

Oyunda bulunan 60 değişik bölümü geçebilmek için, farklı araçlar imal etmeniz, fizik kurallarını da düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Bad Piggiees , diğer oyunlarına nazaran oldukça zor geçilebilecek bir oyun. Bu zorluk da oyunseverleri daha da mutlu edecek bir haber diyebiliriz.

Belirtmemiz de yarar var ki; oyun iphone ortamı için ücretli iken,

Bad Piggies Android ücretsiz olarak sunuluyor.

Eğlenceli, Bad Piggies Android oyunu, angry birds oynamış herkesin yeni gözdesi olacak kuşkusuz. İyi Oyunlar

Bad Piggies İndir

 

Bir önceki yazımız olan Talking Ginger - Konuşan Kedi başlıklı makalemizde Alking, android ve android kedi oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.


  1. özgen diyor ki:

    Çok güzel bir oyun teşekkürler

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri