En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 2 Eylül 2012
Dosya Boyutu:
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

Hep james bond gibi filmlere ilginiz var ve hayallerinizde ajan olmayı isteyen birimisiniz? Ageng dash android oyununu oynayabilir ve eğlenebilirsiniz. Her ne kadar adı ajan oyunu olsada, temple run android oyunu gibi ilerlemeli macera oyunu diyebiliriz.

Smokin giyen ajanımız, maceraya girmek için sizi bekliyor. Agent dash android oyunu , siz görevi kabul ettiğinizde güzel grafikleri ile aksiyona başlıyor.

Oyun kabul ettiğinizde, göreviniz ajanımız ile, düşmanın üslerini yok etmek. Karşınıza lazer ışınları, tehlikeli kamyonlar, lav nehirleri çıkacak. Tabiki sizde ajanlık becerileriniz ile tüm bu tehliklerden kurtulmalısınız.

Yolda size yardımcı olacak casus araçlarıda elbette var. Bunlardan bazıları, uçmak için jetpack, paraşüt gib araçlarınız olacak. Ve de silahınız var, karşınızda çıkanlara ateş açtığınız gibi, önünüze çıkan değerli elmasları da toplamanız gerek.

Agent dash android oyunu , sonunda alacağınız puanları facebook da paylaşarak, arkadaşlarınız ile de rekabet edebilirsiniz.

Oyunda facebook ortamında puanlarınızı yayınlayarak onlarlada yarışabilirsiniz. Oyun kontrolleri size hiç zorluk çıkarmadan, oldukça iyi şekile çalışmakta. Görsel açıdan baktığımızda grafikler çizgi film de oynuyormuşçasına ve oldukça güzel. Sesle içinde aynı şekilde iyi seviyede diyebiliriz. 21 Aralık 2012 tarihi ile yeni versiyona güncellendi.

İndirmek için üstteki Programı indir tuşuna basın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Fruit Slice - Meyve Kesme Oyunu başlıklı makalemizde android, android oyun indir ve Cep Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Yorum Yapmak Kapalı.

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri