En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 7 Kasım 2012
Dosya Boyutu:
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

Android platformu için, android yarış oyunlarının ayrı bir yeri var diyebiliriz. Hemen hemen her kullanıcının ilk aradığı, android oyunları, yarış oyunları oluyor.

Yarış oyunlarında en sevilen oyunlarındsan, Drag racing, android oyunu 1.5 versiyounu ile yeni bir görünüm kazandı.

Adından da anlaşılacağı üzere drag yarışı yani, kısa mesafeli düzlükde en çabuk bitiş çizgisine ulaşmak üzerine konu içeren bir yarış oyunu. En hızlı şekilde aracınızı başlangıç çizgisinden başlatarak, çabuk ve tam devirlerde vites büyüterek bitiş çizgisine kazanarak oyuna devm edebilirsiniz.

Drag Racing , android araba yarışı oyunu 50 den fazla gerçek aracın modellenmiş halini ve özelliklerini içermekte. Beğendiğiniz amerikan  araçlarını oyunda zevkle kullanabilirsiniz.

Drag Racing 1.5 versiyonu ile , oyun performansında iyileştirmeler yapılmış. Grafik ve ses efektleri yenilenmiş. Oyuna dahil edilen yeni araçlar olmuş.

Tabi oyunda vites geçiş performanları da gerçek araçlara benzetilmiş. Oyun mobil platformda en iyi grafik efektlerine sahip olan oyunlardan birisi . Öyleki 40 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumda. Ayrıca ünlü NY Times gazetesi 2011 yılında yılın en iyi mobil oyunu olarak Drag racing android oyununu göstermiş. Siz de deneyin .

3 Ocak 2013 tarihi ile 1.5.3 versiyonu ile güncellendi

indirmek için programı indir tuşuna basın

Drag Racing İndir

 

 

Bir önceki yazımız olan Bus Parking 3D başlıklı makalemizde android otobüs oyunu, Araba ve araba park etme oyunu indir hakkında bilgiler verilmektedir.Yorum Yapmak Kapalı.

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri