En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 22 Ekim 2012
Dosya Boyutu:
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

Hepimiz çocukluğumuzda, araba sürme tutkusuna kapılmışızır. Hatta kamyon ya da otobüs şöförü olmak isteyen büyük bir çoğunluk da var diyebiliriz. Şimdi sie tanıtacağımız oyun, şehir içerisinde doğru şekilde otobüs park etmeyi hedefleyen bir oyun.

Araba Park oyunu, size sanki otobüs kullanıyor hissini veriyor. Oyunda seviye seviye kullanım zorlaşıyor. önceleri basit park etme görevleri karşınıza çıkarken, seviye atladıkça daha zor görevler ve geri vites kullanımıda gerektiren seviyeler ile karşılaşıyorsunuz.

Bus Parking 3D ile araba park etme , otobüs kullanma zevkini yaşayabilirsiniz. Oyunu bir eksi bazı cihazlara destek vermiyor olması. Bunlar , Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Pocket, Samsung GT-S5360 ve Huawei U8650-1 model android cihazlar. Bus parking 3d android oyunu bizce yeterli görsellik ve ses efektlerine sahip ücretsiz bir android oyunu. Oyun sadece 15 Mb büyüklükte.

Oyun 1.3.4 versiyonu ile güncellendi.

Bus Parking 3d android oyunu indir.

İndirmek için yukarıdaki Programı indir tuşuna basın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Death Rally - Android Araba Yarışı başlıklı makalemizde Alan Wake, android araba yarışı ve Araba hakkında bilgiler verilmektedir.Yorum Yapmak Kapalı.

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri