En Yeniler

reklam alanı

Son Güncelleme: 28 Ağustos 2012
Dosya Boyutu:
Yapımcı:
Lisans:
Dil: -
Platform:

Lütfen Bekleyiniz...

Asphalt 6, android ve ios platformunda en iyi yarış ve adrenalin oyunu olarak kabul görmüş durumda.  Üretici firma Gameloft kendinden beklenini yaptı ve Asphalt 6 HEAT  oyunu önce IOS platformuna sonrada Android platformuna taşıdı. Bu beklentileri karşılamak elbette kolay değil. Ortaya çıkan oyunu hep birlikte inceleyelim.

Yenilenen Asphalt 7, araçlar ve oyun konusu ile oldukça iyi görünüyor. Google Play de indirme rekoruna imza attığını söylememize de gerek yok sanırım.

Daha önce de IOS platformunda yayınlanan oyun, yarışseverlere yeni bir mecera sunmuştu. IOS platformunda 0.99$ ücreti kimse için sorun olmayacak kadar küçük bir ücret.

Oyuna  başladığınızda, tamamen gerçekci tasarlanmış yarış ortamı ve araçlarında buluyorsunuz. Çılgın yarışçılar ile birlikte sizde sıcak kırmızı Lamborghini ye binip deliler gibi virajlara girerseniz ne olur? Tabiki doyasıya eğlenceye ortaya çıkar !!

Oyun gerçekten iyi tasarlanmış modeller ile dolu. Atmosfer ve oyun konusu yol haritaları ve zorluklar sizin sıkılmadan oyuna devam etmenizi sağlıyor.

60 değişik araç, 15 değişik pist ve dünya yarışları sizi bekliyor, asphalt 7 android oyunu sizi bir yarışçı yapmak için söz veriyor.

Kısacası efsane yoluna 7. versiyonu ile devam ediyor ve bizde tavsiye ediyoruz. Oyunu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Asphalt 7  ücretsiz sınırlı versiyon için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wAsphalt7Free&feature=search_result

 

Asphalt 7 heat 0,99$ bedel ödeyerek full versiyonu indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnRBN0hNIl0.

 

 

Bir önceki yazımız olan Android İçin Macera Oyunu - Dead Trigger başlıklı makalemizde Android İçin Macera Oyunu - Dead Trigger, android macera ve dead trigger apk cracked hakkında bilgiler verilmektedir.


 1. mehmet diyor ki:

  olay budur derim, oyun budur, yarış budur
  heytt beee

 2. ibrahim diyor ki:

  ben bu oyunu çok seviyorum

 3. burak mayda diyor ki:

  Oyun çok muthiş

Poker Chip Satışı kral oyun izmir iş elbiseleri